Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

O firmie

15 funduszy legg mason

zarządzamy 15 rozwiązaniami

legg mason najstarsze ppe

prowadzimy najstarsze ppe

legg mason 20 lat w Polsce

działamy w polsce 20 lat

Legg Mason w Polsce


Nasza działalność w Polsce opiera się na zaufaniu kilkudziesięciu tysięcy inwestorów oraz 20 latach funkcjonowania na krajowym rynku.

Zarządzamy 15 funduszami i subfunduszami inwestycyjnymi, oferując polskim inwestorom rozwiązania oparte na inwestycjach w różnorodne klasy aktywów na wielu krajowych i międzynarodowych rynkach. Część zarządzanych przez nas funduszy inwestycyjnych były jednymi z pierwszych funduszy zarejestrowanych w Polsce, a kilka z nich należy dziś do największych funduszy pod względem aktywów na krajowym rynku.

Jesteśmy prekursorem prywatnego oszczędzania na cele emerytalne i jednym z liderów tego rynku. Naszą pozycję zawdzięczamy m.in. zarządzaniu najdłużej działającym pracowniczym programem emerytalnym.

Od lat nieustannie stosujemy te same zasady działania, skupiając się na inwestycjach w tradycyjne klasy aktywów oraz inwestycjach w oparciu o wewnętrzną wartość przedsiębiorstw.   

Jesteśmy członkiem Izby Zarządzających Aktywami i Funduszami


do góry