Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

Aktualności

O emeryturze warto pomyśleć z odpowiednim wyprzedzeniem

19.04.2017

Według szacunków Głównego Urzędu Statystycznego w 2050 roku liczba emerytów wzrośnie do prawie 12,5 mln osób. Przy zmniejszającej się liczbie osób w wieku produkcyjnym mogłoby się wydawać, że emerytura Polaków nie rysuje się w jasnych barwach. Jak się jednak okazuje, rozwiązania ewentualnego problemu z wysokością świadczeń przyszli emeryci mogą szukać w III filarze systemu emerytalnego.

Czytaj więcej

IKZE w ofensywie

19.04.2017Informacja Prasowa

Miniony rok był kolejnym rekordowym okresem dla Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego. Wartość aktywów w stosunku do poprzedniego roku wzrosła o 73% i po raz pierwszy przekroczyła kwotę miliarda złotych. W głównej mierze pokonanie tej magicznej bariery umożliwiły nowe wpłaty, które w 2016 roku opiewały na łączną kwotę ponad pół miliarda złotych. Po raz kolejny IKZE udowodniło, że jako alternatywny sposób oszczędzania na emeryturę zdobywa coraz szersze grono odbiorców.

Czytaj więcej

Obsługa Klienta Legg Mason w dn. 14 kwietnia 2017 r.

12.04.2017

Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta Legg Mason w dn. 14.04.2017 r.

Czytaj więcej

Jak skorzystać z ulgi podatkowej z IKZE za 2016 r.

04.04.2017

Sprawdź sumę wpłat dokonanych w 2016 roku na Twoje konto IKZE i zaliczoną do limitu wpłat za 2016 rok. Uwzględnij tę kwotę, wypełniając swój PIT i uzyskaj ulge w podatku.

Czytaj więcej

Infolinia Legg Mason TFI w języku angielskim

29.03.2017

Miło nam poinformować, iż od 27 marca 2017 r. uruchomiona została specjalna infolinia dedykowana klientom anglojęzycznym funduszy Legg Mason.

Czytaj więcej

www.LeggMason.pl z nagrodą za strategię treści

21.03.2017

Serwis internetowy Legg Mason TFI SA, dostępny pod adresem www.leggmason.pl, został wyróżniony w konkursie Sitecore Awards w kategorii Content Management: Best Content Strategy. Nagrodę przyznano za opracowanie i wdrożenie strategii treści, dzięki której zawartość merytoryczna oraz struktura serwisu skupiona jest na komforcie i potrzebach użytkownika.

Czytaj więcej

Zagraniczny fundusz parasolowy Legg Mason coraz wszechstronniejszy. Debiut nowego rozwiązania opartego o europejskie spółki dywidendowe

10.03.2017Informacja Prasowa

W marcu w ramach Legg Mason Parasol Zagraniczny SFIO debiutuje nowe rozwiązanie – Legg Mason Europejskich Spółek Dywidendowych. Nowy subfundusz umożliwi lokowanie środków - za pośrednictwem subfunduszu bazowego - w wartościowe europejskie spółki, wypłacające ponadprzeciętne dywidendy. Rozwiązanie jest dedykowane inwestorowi oczekującemu aktywnego stylu zarządzania oraz wysokiej stopy zwrotu w dłuższym horyzoncie czasowym. To już siódmy subfundusz w ramach funduszu parasolowego, sukcesywnie rozwijanego przez Legg Mason TFI SA od października 2015 r.

Czytaj więcej

do góry