Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu Użytkownik zgadza się na ich zapis lub wykorzystanie. Treść polityki dotyczącej korzystania z plików cookies

Aktualności

Nowy Rok to nowe, większe limity wpłat na IKE i IKZE

23.01.2017Informacja Prasowa

W 2017 r. wzrosło prognozowane przeciętne wynagrodzenie miesięczne . Wraz z nim wzrastają również limity wpłat na konta IKE i IKZE. To dobra wiadomość dla wszystkich oszczędzających prywatnie na emeryturę. Obwieszczenie Ministra Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej nie tylko zwiększa szansę na spokojną i godną emeryturę, ale również wzmacnia znaczenie korzyści podatkowych, jakie oferuje III filar.

Czytaj więcej

Subfundusze Legg Mason są pełnoletnie!

04.01.2017Informacja Prasowa

Właśnie mija dokładnie 18 lat od startu na polskim rynku 4 rozwiązań inwestycyjnych Legg Mason. Dokładnie 4 stycznia 1999 r. miała miejsce pierwsza wycena funduszy inwestycyjnych, wówczas jeszcze działających pod nazwami Kapitał Handlowy I, II, III oraz IV OFI, a dziś już, w wyniku zmian i przekształceń, subfunduszy Legg Mason Akcji, Legg Mason Strateg, Legg Mason Obligacji oraz Legg Mason Pieniężny wydzielonych w ramach Legg Mason Parasol FIO. Zostały one wpisane do rejestru funduszy inwestycyjnych jako jedne z pierwszych, są to zatem jedne z najdłużej działających rozwiązań inwestycyjnych tego typu na polskim rynku.

Czytaj więcej

PODSUMOWANIE ROKU 2016

02.01.2017

Za nami kolejny rok, który obfitował w wiele wydarzeń mających wpływ na rynki inwestycyjne i poszczególne klasy aktywów. Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najważniejsze czynniki, które wpłynęły na rynek obligacji i akcji w 2016 roku.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

22.12.2016

Życzymy Państwu wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, czasu na pielęgnowanie wartości, którymi się kierujecie oraz radości z małych rzeczy, które wypełniają nasze życie. A na zbliżający się Nowy Rok 2017 życzymy realizacji dotychczasowych i powzięcia nowych dalekosiężnych, ambitnych planów, pomyślności w inwestycjach i satysfakcjonujących zysków.

Czytaj więcej

Informacja o Legg Mason

22.12.2016Informacja Prasowa

Miło nam jest poinformować, że Zarząd i pracownicy Legg Mason Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA odkupili akcje spółki od amerykańskiego właściciela. Fundusze z grupy Legg Mason będą nadal obecne w ofercie Legg Mason Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych na dotychczasowych zasadach. Zmiana nie wpływa na obsługę klientów i ofertę produktową Towarzystwa.

Czytaj więcej

Ważny element Twoich oszczędności!

21.12.2016

Czytaj więcej

Limity idą w górę!

20.12.2016

2017 rok otwiera nam wszystkim szansę na jeszcze większe oszczędności na przyszłość i zwiększa potencjał budowania solidnego kapitału na „jesień życia”. W czasach, kiedy tak wiele mówi się o konieczności samodzielnego gromadzenia kapitału na emeryturę, formy oszczędzania w ramach III filaru systemu emerytalnego stają się nieodzownym elementem indywidualnej strategii finansowej każdego z nas.

Czytaj więcej

do góry